DUYURULAR

* DUYURU (03.09.2018) - 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU SONRASI ORTAK EĞİTİM BAŞVURULARI
2019 yılı Haziran ayı içerisinde başvuruları alınacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Ortak Eğitim Programına Yaz Okulu sonrası başvuru alınmayacaktır. İş Ortaklarımız Yetkili Personellerinin Ağustos ayı içerisinde yıllık izinde olması ve programda buna bağlı olarak aksamalara/gecikmelere yol açması nedeniyle Ortak Eğitim Koordinatörlüğü'nün aldığı bu karar ışığında Ortak Eğitime katılmak isteyen öğrencilerimizin henüz Eğitim-Öğretim yılı başlarken bu konuyu göz önünde bulundurmalarını ve daha fazla çaba göstererek tüm derslerini dönem içinde başarmalarını önerir/dileriz.

* DUYURU (12.07.2018) - SİSTEM ÜZERİNDEN DUYURULAR
Değerli Stajyer Mühendislerimiz; Ortak Eğitim başvurunuzu yaptığınız Sistem üzerinden giriş yaparak duyuruları takip ediniz.

* DUYURU (30.03.2018) - STAJ MUAFİYETİ
2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında Ortak Eğitime başvuracak öğrencilerimizden, Ortak Eğitim'e başvurmak isteyip stajı almadığı ya da alıp tamamı geçerli sayılmadığı için başvuramayanlar, bir defaya mahsus olmak üzere ve Ortak Eğitimden başarılı olmak şartı ile muaf tutulacak olup, Ortak Eğitim’e başvurabileceklerdir. Bu karar, Ortak Eğitim’in bu yıl uygulanmaya başlanması nedeniyle bir kereye mahsus olarak uygulanacak ve sonraki yıllarda Ortak Eğitime başvuracak öğrencileri kapsamayacaktır!